Panda Dome Premium 2018 3 PC 1 ROK Zobacz większe

Panda Dome Premium 2019 3 PC 1 ROK - Gold Protection

Nowy produkt

  • 12-miesięczna subskrypcja
  • Wersja ESD
  • Klucz produktu wysyłany jest drogą elektroniczną (e-mail)

Więcej szczegółów

985 Przedmioty

154,46 zł

Więcej informacji

Panda Dome Premium oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć swój komputer PC, Mac® lub urządzenie z systemem Android, dane oraz rodzinę przez wszystkimi rodzajami zagrożeń, również tymi, które nie zostały jeszcze odkryte. Korzystaj z ochrony w czasie rzeczywistym przed najnowszymi złośliwymi programami. Przeglądaj strony WWW, rób zakupy i graj online w bezpieczny sposób.
 
USŁUGA PREMIUM DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB:
Najlepsze porady, zapewniające ochronę Twojego wirtualnego świata, odpowiedzi na wszelkie pytania na temat Twojej ochrony, a także wskazówki naszych ekspertów ds. zabezpieczeń. W każdej chwili do Twojej dyspozycji będzie pracownik techniczny Panda, który połączy się z Twoim komputerem i usunie wszelkie zagrożenia oraz złośliwe programy w przypadku infekcji.
 
SZYFROWANIE PLIKÓW:
Twój komputer, zewnętrzny dysk twardy czy napęd USB często zawierają dokumenty, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Przechowuj w bezpieczny sposób wszystkie ważne dokumenty ze świadomością, że Twoje dane są bezpieczne. Ponadto możliwe jest bezpieczne usuwanie plików, aby nie było możliwe ich odzyskanie nawet przy użyciu narzędzi śledczych lub technik hakerskich.
 
MENEDŻER HASEŁ:
Menedżer haseł jest wyjątkowo przyjazny dla użytkowników i umożliwia zarządzanie wszystkimi kanałami dostępu online dzięki łatwemu w zapamiętaniu jednemu hasłu głównemu. Już nigdy nie zapomnisz hasła!
 
KONTROLA RODZICIELSKA PRZY UŻYCIU PANDA DOME PREMIUM:
Nasze oprogramowanie antywirusowe chroni Twoją rodzinę przed nieodpowiednimi treściami w internecie (pornografia, narkotyki, broń itp.). Kontrola rodzicielska pozwala dzieciom na swobodne korzystanie z internetu, sygnalizując jednocześnie wszelkie zachowania, które mogłyby zostać uznane za niestosowne.
 
ZOPTYMALIZUJ SWOJE URZĄDZENIA:
Nasz antywirus zawiera funkcję Tuneup, która usuwa pliki cookie oraz niepotrzebne pliki tymczasowe, spowalniające działanie komputera. Ponadto usuwa ona nieprawidłowe klucze rejestru i skraca czas uruchamiania komputera. Możliwa jest także optymalizacja urządzeń z systemem Android poprzez zwiększenie wydajności oraz czasu działania baterii.

Specyfikacja:

  • Windows 10, 8.1, 8, 7,
  • iOS 7 lub nowszy
  • Android 4 lub nowszy

INSTRUKCJA INSTALACJI: