F-Secure Freedome VPN 3 stanowiska / 1 rok Zobacz większe

F-Secure Freedome VPN 1 stanowisko / 1 rok

Nowy produkt

-licencja dla 1 stanowisko na na 1 rok
-certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
-przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
-wersja najnowsza
-Windows 10 i 11, Mac OS X, Android 8.0 lub nowszy
-Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

105,69 zł

Więcej informacji

F-Secure Freedom VPN to usługa wirtualnej sieci prywatnej, która pozwala użytkownikom na bezpieczne przeglądanie internetu, prywatne przesyłanie danych oraz ominięcie blokad regionalnych.

F-Secure Freedom VPN oferuje wiele serwerów rozlokowanych w różnych krajach na całym świecie, co umożliwia użytkownikom wybór lokalizacji serwera, z którym chcą się połączyć. Dzięki temu, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do treści internetowych, które są niedostępne w ich kraju lub regionie.

Usługa ta wykorzystuje szyfrowanie AES 256-bit, co zapewnia użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności podczas korzystania z internetu. Dodatkowo, F-Secure Freedom VPN nie przechowuje dzienników ani informacji o aktywności użytkowników, co oznacza, że dane użytkowników są chronione i pozostają prywatne.

F-Secure Freedom VPN jest łatwa w użyciu i jest kompatybilna z różnymi urządzeniami, takimi jak komputery, smartfony i tablety. Program oferuje także dodatkowe funkcje, takie jak blokowanie śledzenia i szkodliwych witryn internetowych.

Ogólnie, F-Secure Freedom VPN to solidna i niezawodna usługa VPN, która zapewnia użytkownikom prywatność i bezpieczeństwo w internecie, a także umożliwia dostęp do treści internetowych z całego świata.