PaySafeCard 30 zł PSC

Nowy produkt

Kod PIN PaySafeCard o wartości 30 zł

Kupony z oficjalnej polskiej dystrybucji Paysafecard.

  • Kod doładowania o wartości 30 zł
  • Czas dostawy: 2 minuty

Więcej szczegółów

9993 Przedmioty

33,00 zł

Więcej informacji

Paysafecard 30 zł to karta przedpłacona, która umożliwia bezpieczne płatności online bez ujawniania danych osobowych. Karta Paysafecard 30 zł jest jednym z wielu nominałów oferowanych przez tę popularną formę płatności online.

Paysafecard 30 zł jest łatwy w użyciu i dostępny w wielu sklepach internetowych i platformach gier online. Po zakupie karty, otrzymuje się 16-cyfrowy kod PIN, który można wprowadzić na stronie internetowej, aby dokonać płatności.

Paysafecard 30 zł to świetna opcja dla tych, którzy chcą dokonywać płatności online w sposób anonimowy i bezpieczny, bez konieczności ujawniania danych osobowych czy numerów kart płatniczych.

Paysafecard (w skrócie PSC) – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych i bazująca na systemie pre-paid. Płacenie z użyciem paysafecard nie wymaga podawania danych osobowych, szczegółów konta bankowego, ani danych karty kredytowej.

Paysafecard umożliwiają korzystanie z gier, portali społecznościowych oraz licznych innych produktów oferowanych przez różnych dostawców usług internetowych.

Bezpieczeństwo podczas płatności

Paysafecard jest środkiem płatniczym akceptowanym przez tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! W ramach transakcji z wykorzystaniem paysafecard nie trzeba podawać danych osobowych ani danych bankowych czy karty kredytowej. Zachowana jest przy tym prywatność użytkownika.

Do wykonywania transakcji za pomocą Paysafecard wymagany jest zakup karty z wydrukowanym kodem PIN o określonym nominale i wprowadzenie tego kodu podczas zakupów przez Internet. Kod PIN może być użyty wielokrotnie, do wyczerpania środków.

Kod PIN składa się z 16 cyfr i rozpoczyna się liczbą 0.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem producenta co 24 dni z karty pobierana jest opłata utrzymaniowa w wysokości 10 zł.