Microsoft Windows Pro PL 10 Zobacz większe

Microsoft Windows 10 Home

WINDOWS 10 USL OEM

Nowy produkt

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja

  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

988 Przedmioty

341,46 zł

Więcej informacji

Niejawny program testów systemu Windows to globalna społeczność fanów Windows, którzy chcą, aby ten system stał się jeszcze lepszy. Uczestnicy tego programu mieli kontakt z tym systemem operacyjnym od początku jego tworzenia i mieli wpływ na jego obecną postać. Ich opinie zostały wykorzystane do utworzenia najlepszego systemu Windows w historii.

 

W Windows 10 znajdziesz zupełnie nową przeglądarkę, Microsoft Edge, powstała, by ułatwić Ci korzystanie z sieci. możesz pisać notatki bezpośrednio na stronach sieci web i udostępniać je innym, czytać bez przeszkód artykuły online oraz zapisywać ulubione artykuły w celu późniejszego wykorzystania.

 

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i jednakowe funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Z łatwością można przejrzeć zawartość sklepu oraz kupować doskonałe treści cyfrowe - aplikacje, gry, muzyka, programy telewizyjne - używając komputera, tabletu lub telefonu.

 

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, żeby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Kafelki umożliwią Ci szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

 

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak, by wygodna była obsługa dotykowa lub za pomocą klawiatury i myszy.

 

Korzystaj ze wszystkich najlepszych funkcji konsoli Xbox oraz usługi Xbox Live w systemie Windows 10. Błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki. Możesz konkurować z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

 

Typ systemu operacyjnego: Laptop/Desktop

Język: Polski

Architektura (bity): 64