Insert Zestaw Biuro rachunkowe Zobacz większe

Insert Zestaw Biuro rachunkowo-płacowe Plus

OPEINSFIK0003

Nowy produkt

w pakiecie Insert Zestaw Biuro rachunkowo-płacowe plus
-klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
-System: Windows 8, 10 i 11,
-Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

2 900,00 zł

Więcej informacji

Insert Zestaw Biuro rachunkowo-płacowe Plus to kompleksowe rozwiązanie dla biur rachunkowych i działów księgowości, które pozwala na prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej i płacowej, generowanie raportów, rozliczanie podatków oraz prowadzenie ewidencji księgowej.

Program składa się z dwóch modułów: Insert Rewizor GT oraz Insert Gratyfikant GT. Moduł Insert Rewizor GT umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, w tym obsługę umów o pracę, umów zlecenia oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników. Program umożliwia także zarządzanie czasem pracy pracowników, tworzenie i zarządzanie polityką wynagradzania, a także generowanie raportów i analiz związanych z wynagrodzeniami i kosztami zatrudnienia.

Moduł Insert Gratyfikant GT to zaawansowany program do obsługi wynagrodzeń i rozliczania podatków. Program umożliwia automatyczne wyliczanie wynagrodzeń pracowników, z uwzględnieniem składek na ubezpieczenie społeczne, podatku dochodowego oraz innych obciążeń podatkowych. Insert Gratyfikant GT pozwala także na zarządzanie różnego rodzaju premiami, dodatkami oraz innymi świadczeniami pracowniczymi, a także na generowanie raportów i analiz związanych z wynagrodzeniami i kosztami zatrudnienia.

Dzięki połączeniu obu modułów, biura rachunkowe i dział księgowości mogą prowadzić pełną dokumentację kadrowo-płacową, automatycznie generować raporty i rozliczenia podatkowe, a także usprawnić i zautomatyzować swoje procesy. Insert Zestaw Biuro rachunkowo-płacowe Plus to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć efektywność i poprawić jakość swoich usług księgowych.

Zestaw przeznaczony dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Zawartość zastawu:

Rachmistrz GT (wersja na 30 podmiotów)

Rewizor GT (wersja na 15 podmiotów)

Subiekt GT (wersja na jeden podmiot)

Gratyfikant GT (wersja na 5 podmiotów)

Biuro GT (wersja na 5 podmiotów )