Adobe Photoshop Elements 18 PL Zobacz większe

Adobe Photoshop Elements 2018 PL

65281984

Nowy produkt

776 Przedmioty

314,98 zł brutto

Więcej informacji

Adobe Photoshop Elements 2018 PL


Zdjęcia są zawsze pod ręką. Można wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista, edytować zdjęcia, żeby zaprezentować swój pomysł. Program pozwala wyrażać kreatywność w postaci eleganckich albumów zdjęć i pocztówek. Można uzyskać dostęp do zdjęć podczas podróży. Każde zdjęcie jest łatwe do znalezienia.Najważniejsze cechy produktu

 • Program Adobe Photoshop Elements 2018 uprzyjemnia i ułatwia wykonywanie następujących czynności:
 • Porządkowanie. Cała zawartość jest zawsze pod ręką. Zdjęcia można porządkować, podpisywać, znajdować i przeglądać w dowolnie wybrany sposób.
 • Tworzenie niezwykłych zdjęć nie wymaga dużego doświadczenia. Można wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista, edytować zdjęcia, aby zaprezentować swój pomysł. Program Photoshop Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.
 • Staniesz się najbardziej kreatywną osobą w rodzinie. Program pozwala tworzyć albumy zdjęć, albumy z wycinkami i pocztówki, dzięki którym można dzielić się pozostającymi w pamięci wspomnieniami.
 • Album zdjęć można udostępnić bezpośrednio w galerii internetowej, aby mogli się nim cieszyć znajomi i rodzina. Można nawiązywać kontakty, udostępniając zdjęcia w serwisach Facebook, YouTube, Twitter i innych.
 •  Zdjęcia z urządzeń przenośnych można synchronizować z programem Elements, a zdjęcia w programie Elements — z urządzeniami przenośnymi. Wszystkie wspomnienia są dostępne z każdego miejsca.


Obsługa zdjęć z urządzeń przenośnych
Można synchronizować zdjęcia z urządzeń przenośnych z programem Elements w celu zwalniania pamięci na telefonie i wykonywania zabawnych przekształceń. Synchronizacja zdjęć z programu Elements z urządzeniem przenośnym zapewnia dostęp do wszystkich pamięci z każdego miejsca.

Przekształcanie zdjęć
Można wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista, edytować zdjęcia, aby zaprezentować swój pomysł. Program Photoshop Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.

Tworzenie i udostępnianie
Program pozwala dzielić się pozostającymi w pamięci wspomnieniami przy użyciu albumów zdjęć, albumów z wycinkami, pocztówek prezentującymi indywidualny styl. Zdjęcia można udostępniać
w serwisach Facebook, YouTube, i innych — a opcje tworzenia zdjęć okładkowych dla serwisu Facebook ułatwiają modyfikowanie własnej strony.

Łączenie elementów z różnych zdjęć w celu tworzenia całkowicie nowych scen
Tworzenie remiksów i projektów zdjęć jest łatwe dzięki funkcji Photomerge — kompozycja. Wybrany element można wyciągnąć z jednego zdjęcia i umieścić go w innym zdjęciu. Kolory i oświetlenie zostaną zmieszane w celu utworzenia sceny o realistycznym wyglądzie.

Doskonałe kadry dla wspaniałych kompozycji
Idealna kompozycja to ta, która szczególie Ci się podoba. Program Elements podpowiada cztery różne opcje, wystarczy wybrać ulubioną kompozycję.

Wskazówki dla każdej czynności
Opcje edycji z asystą pozwalają uzyskać odpowiedni wygląd zdjęć. Nowe funkcje umożliwiają modyfikowanie zdjęć czarno-białych poprzez wyróżnianie pojedynczych kolorów na czarno-białym tle oraz łączenie elementów kolorowych z czarno-białymi.

Wyjątkowo łatwe zaznaczanie
Zaznaczenie nie jest w pełni odpowiednie? Wystarczy posunąć obramowanie w tę lub tamtą stronę.

Efekty dostosowane do indywidualnego gustu
Po wybraniu efektu program Elements zaproponuje pięć różnych wariantów, pozwalając wybrać ten, który najlepiej wygląda.


Wyświetlanie zdjęć w pełnej głębi kolorów
Program pozwala edytować zdjęcia w pełnych kolorach 16-bitowych, dzięki czemu widać wszystkie subtelne odcienie i można uzyskać w pełni realistyczny wygląd.

Płynne wykonywanie wielu czynności naraz
Oprogramowanie może otworzyć praktycznie dowolną liczbę zdjęć naraz i obsługuje więcej prac w aplikacji bez przestojów dzięki obsłudze 64-bitowych wersji systemu Windows 7.

Wymagania systemowe:

 • Windows, MacOS X
 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

Wymagania sprzętowe

 • Połączenie z Internetem
 • 5 GB wolnego miejsca na dysk
 • Ekran o rozdzielczości 1024 x 768
 • Karta graficzna obsługująca standard Microsoft DirectX 9 lub 10
 • 2GB RAM RAM
 • Procesor 1,6 GHz, szybszy z obsługą zestawu instrukcji SSE2