Skaner Fujitsu fi-8190 Zobacz większe

Skaner Fujitsu fi-8190

PA03810-B001

Nowy produkt

Kod producenta PA03810-B001
Waga 4kg
Kod EAN 4939761312052
gwarancja: 12 miesięcy - w serwisie
Łączność USB i LAN
PaperStream NX Manager
kolorowy panel LCD
skanowanie z dużą prędkością 90 str./min.
umożliwia odczytywanie kopii formularzy, dokumentów naklejanych i dokumentów A3 składanych na pół.
wczytuje paszporty i broszury o grubości do 7 mm bez arkuszy nośnych

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

6 170,73 zł

Więcej informacji

Obsługuje szeroki zakres potrzeb związanych ze skanowaniem dzięki najnowocześniejszej technologii podawania

Skaner jest wyposażony w niezawodne podawanie papieru, ułatwiając płynny przepływ pracy. Skanuj szybciej bez przerw, aby zwiększyć wydajność organizacji.

 

Skanuje duże woluminy za pomocą „Automatycznej kontroli separacji”

„Automatyczna kontrola separacji” optymalizuje podawanie papieru w celu dopasowania do liczby załadowanych arkuszy i umożliwia stabilne podawanie papieru nawet podczas wykonywania skanów o dużej objętości. Można uniknąć przerw wynikających z zacięcia papieru przy skanowaniu z dużą prędkością 90 str./min.

 

Udoskonalona funkcja ochrony papieru łączy technologie dźwięku i obrazu

Oprócz technologii iSOP * , która zatrzymuje skanowanie mocno przekrzywionych i zszytych dokumentów przy nietypowym wykryciu hałasu, technologia „Monitorowanie obrazu” działa jako ochrona papieru.

Technologia, która monitoruje obraz w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bezpieczeństwo dokumentów, gdy kąty przekraczają bezpieczny zakres, aby pomóc użytkownikom w dokładnym i wygodnym skanowaniu.

 

*Inteligentna ochrona papieru Sonic.

 

Obsługuje skanowanie szerokiej gamy dokumentów

Skaner obsługuje różne rodzaje dokumentów, umożliwiając skanowanie za pomocą jednego skanera. Tryb ręcznego podawania umożliwia odczytywanie kopii formularzy, dokumentów naklejanych i dokumentów A3 składanych na pół. Można również czytać paszporty i broszury o grubości do 7 mm bez arkuszy nośnych.

 

Ponieważ skaner identyfikuje obecność grubych kart plastikowych i dokumentów z etykietami lub kodami kreskowymi, wyklucza błędy podawania wielu arkuszy, umożliwiając jednoczesne skanowanie kart i dokumentów papierowych, nawet gdy wykrywanie podawania wielu arkuszy jest WŁĄCZONE. Użytkownicy mogą zestawiać dokumenty i kontynuować skanowanie bez przerwy.

 

Zoptymalizowane dane obrazu wysokiej jakości do użytku biznesowego

Przechwytywanie wyraźnego obrazu PFU

Połączenie nowego czujnika CIS z silnikiem przetwarzania obrazu GI eliminuje występowanie przesunięć kolorów.

„PFU Clear Image Capture” tworzy obrazy w wysokiej rozdzielczości do ekstrakcji danych przy minimalnym zużyciu energii i skraca czas uruchamiania.

 

 

Unikaj utraty obrazu dzięki funkcji Overscan Control

Trzy czujniki dokładnie wykrywają końcówki dokumentów i automatycznie rozszerzają obszar skanowania, zapewniając odpowiednie marginesy wokół skanowanych dokumentów. Dokładne dane obrazu mogą być generowane bez wad, nawet gdy oryginalne dokumenty są przekrzywione. Użytkownicy mogą zaoszczędzić czas na ponowne skanowanie dokumentów.

 

 

Zwiększona użyteczność i elastyczność skanowania w dowolnym środowisku

Bezstresowa praca dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD

Wyposażony w kolorowy panel LCD, użytkownicy mogą łatwiej przeglądać informacje o stanie i wybierać konfigurację ustawień. Użycie koloru umożliwia intuicyjną obsługę, co zmniejsza liczbę błędów ludzkich.

 

Utrzymuj dokumenty w porządku ze wsparciem układacza

Wspornik układarki utrzymuje dokumenty w porządku, nawet podczas skanowania mieszanych partii zawierających małe kawałki papieru, które mają tendencję do wylatywania z tacy dokumentów. Zeskanowane dokumenty są łatwe do odzyskania, co skraca czas poświęcany na organizację po skanowaniu.

 

Obsługuje różne tryby pracy w zależności od środowiska klienta;

Skaner obsługuje zarówno łączność USB, jak i LAN, dzięki czemu można go używać nie tylko w pobliżu komputera, ale także w różnych miejscach w środowisku sieciowym.

Dzięki oprogramowaniu serwerowemu „ PaperStream NX Manager ” *1 możliwe jest skanowanie w środowiskach bez komputera lub nawet z aplikacji sieci Web działającej na terminalu cienkiego klienta.

 

*1 Dla każdego urządzenia lub użytkownika skanera wymagana jest licencja Windows Client Access License (CAL).

 

Zaawansowane oprogramowanie usprawnia przepływ pracy przed i po skanowaniu

Funkcje oprogramowania PaperStream IP i PaperStream Capture, sterownika skanera i oprogramowania do przechwytywania, odpowiednio dla serii fi, poprawiają ogólną produktywność operatorów, zmniejszając liczbę operacji przed i po skanowaniu.

 

Oprogramowanie PaperStream Series jest łatwiejsze w użyciu dzięki rozszerzonym funkcjom

Dzięki „Asystentowi ustawień” w programie PaperStream Capture częste operacje ręczne, takie jak usuwanie pustych stron lub poprawianie orientacji stron, można ograniczyć, postępując zgodnie z sugestiami pojawiającymi się w powiadomieniach oprogramowania.

Dostępne są opcje zwiększające elastyczność.

- Dla klientów wymagających zaawansowanego przepływu pracy, PaperStream Capture Pro za opłatą.

- Dla klientów z prostymi i podstawowymi potrzebami operacyjnymi, PaperStream ClickScan.

 

Szybkie rozpoznawanie MRZ

W przypadku skanowania paszportu i dowodu osobistego można wyodrębnić dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, numer dokumentu, narodowość, zawarte w MRZ * (strefie odczytu maszynowego), w celu sprawnego wprowadzenia informacji o kliencie.

 

*Obsługuje uznawanie MRZ w paszportach i dowodach osobistych, zgodnie z definicją ICAO (Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego). Układ paszportu MRZ jest zdefiniowany jako dwa rzędy po 44 znaki każdy (format Doc 9303 TD3). Układ dowodu osobistego MRZ zdefiniowany jako trzy rzędy po 30 znaków (format TD1) lub jako dwa rzędy po 36 znaków (format TD2).