Skaner dokumnetów Fujitsu fi-8150 Zobacz większe

Skaner Fujitsu fi-8150

PA03810-B101

Nowy produkt

Kod producenta PA03810-B101
Waga 4kg
Kod EAN 4939761312151

gwarancja: 12 miesięcy - w serwisie

Typ skanera - ADF (automatyczny podajnik dokumentów) / podawanie ręczne, dupleks
Szybkość skanowania  (A4 Portret) - 50 str./min (200/300 dpi)
(Kolor /Skala szarości  /Monochromatyczny ) - 100 obr./min (200/300 dpi)
Typ czujnika obrazu CIS x 2 (przód x 1, tył x 1)
Rozdzielczość optyczna 600 dpi

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

2 845,53 zł

Więcej informacji

Obsługuje szeroki zakres potrzeb związanych ze skanowaniem dzięki najnowocześniejszej technologii podawania.
Skaner jest wyposażony w niezawodne podawanie papieru, ułatwiając płynny przepływ pracy. Skanuj szybciej bez przerw, aby zwiększyć wydajność organizacji.

Skanuje duże woluminy za pomocą „Automatycznej kontroli separacji"
„Automatyczna kontrola separacji” optymalizuje podawanie papieru w celu dopasowania do liczby załadowanych arkuszy i umożliwia stabilne podawanie papieru nawet podczas wykonywania skanów o dużej objętości. Można uniknąć przerw wynikających z nieprawidłowego podawania papieru przy skanowaniu z dużą prędkością 50 str./min.

Chroni dokumenty dzięki funkcji ochrony papieru
Technologia „Monitorowanie obrazu” wykonuje monitorowanie obrazu w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bezpieczeństwo dokumentów, gdy kąty przekraczają bezpieczny zakres, aby pomóc użytkownikom w dokładnym i wygodnym skanowaniu.

Obsługuje skanowanie szerokiej gamy dokumentów
Skaner obsługuje różne rodzaje dokumentów, umożliwiając skanowanie za pomocą jednego skanera. Tryb ręcznego podawania umożliwia odczytywanie kopii formularzy, dokumentów naklejanych i dokumentów A3 składanych na pół. Paszporty i broszury o grubości do 7 mm * można czytać za pomocą arkusza nośnika broszury.

Ponieważ skaner identyfikuje obecność grubych kart plastikowych i dokumentów z etykietami lub kodami kreskowymi, wyklucza błędy podawania wielu arkuszy, umożliwiając jednoczesne skanowanie kart i dokumentów papierowych, nawet gdy wykrywanie podawania wielu arkuszy jest WŁĄCZONE. Użytkownicy mogą zestawiać dokumenty i kontynuować skanowanie bez przerwy.

Zoptymalizowane dane obrazu wysokiej jakości do użytku biznesowego
Przechwytywanie wyraźnego obrazu PFU
Połączenie nowego czujnika CIS z silnikiem przetwarzania obrazu GI eliminuje występowanie przesunięć kolorów.

„PFU Clear Image Capture” tworzy obrazy w wysokiej rozdzielczości do ekstrakcji danych przy minimalnym zużyciu energii i skraca czas uruchamiania.

Zwiększona użyteczność i elastyczność skanowania w dowolnym środowisku
Utrzymuj dokumenty w porządku ze wsparciem układacza
Wspornik układarki utrzymuje dokumenty w porządku, nawet podczas skanowania mieszanych partii zawierających małe kawałki papieru, które mają tendencję do wylatywania z tacy dokumentów. Zeskanowane dokumenty są łatwe do odzyskania, co skraca czas poświęcany na organizację po skanowaniu.

Obsługuje różne tryby pracy w zależności od środowiska klienta
Skaner obsługuje zarówno łączność USB, jak i LAN, dzięki czemu można go używać nie tylko w pobliżu komputera, ale także w różnych miejscach w środowisku sieciowym.

Dzięki oprogramowaniu serwerowemu „ PaperStream NX Manager ” *1 możliwe jest skanowanie w środowiskach bez komputera lub nawet z aplikacji sieci Web działającej na terminalu cienkiego klienta.

Zaawansowane oprogramowanie usprawnia przepływ pracy przed i po skanowaniu
Funkcje oprogramowania PaperStream IP i PaperStream Capture, sterownika skanera i oprogramowania do przechwytywania, odpowiednio dla serii fi, poprawiają ogólną produktywność operatorów, zmniejszając liczbę operacji przed i po skanowaniu.

Oprogramowanie PaperStream Series jest łatwiejsze w użyciu dzięki rozszerzonym funkcjom
Dzięki „Asystentowi ustawień” w programie PaperStream Capture częste operacje ręczne, takie jak usuwanie pustych stron lub poprawianie orientacji stron, można ograniczyć, postępując zgodnie z sugestiami pojawiającymi się w powiadomieniach oprogramowania.

Dostępne są opcje zwiększające elastyczność.

- Dla klientów wymagających zaawansowanego przepływu pracy, PaperStream Capture Pro za opłatą.

- Dla klientów z prostymi i podstawowymi potrzebami operacyjnymi, PaperStream ClickScan.

Szybkie rozpoznawanie MRZ
W przypadku skanowania paszportu i dowodu osobistego można wyodrębnić dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, numer dokumentu, narodowość, zawarte w MRZ * (strefie odczytu maszynowego), w celu sprawnego wprowadzenia informacji o kliencie.