Adobe Presenter Video Expr ENG (1 użytkownik) EDU Zobacz większe

Adobe Presenter Video Expr ENG (1 użytkownik) EDU

65277367BB01A12

Nowy produkt

  • Długość subskrybcji - 12 miesięcy
  • Wysyłka klucza oraz faktury odbywa się drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu 24 godzin.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

400,79 zł

Więcej informacji

Adobe Presenter Video Express ENG (1 użytkownik) - licencja edukacyjna

Twoje osobiste studio wideo.

Oszczędzaj czas, pieniądze i wysiłek podczas tworzenia, edytowania i miksowania interaktywnych filmów HD i zmieniaj wrażenia z oglądania wideo.

Interaktywne filmy. Zrób to szybko. Zrób to sam.

Twórz, edytuj i publikuj bogate, interaktywne filmy HD w zaledwie 3 krokach. Uchwyć wszystko na ekranie lub w kanale z kamerą internetową lub przenieś filmy ze swojego tabletu, telefonu lub dowolnego zewnętrznego źródła. Połącz je w dowolny sposób i dołączaj quizy, by lepiej angażować widzów. Użyj swoich filmów do prezentacji produktów, nauki na odległość, obsługi klienta, jako zabezpieczenia marketingowego lub treści mediów społecznościowych i nie tylko.

Filmy eksperymentalne. Pożegnaj się z nudną.

Przekształć swoje filmy z szarych w fabularne. Osiągnij jakość podobną do studyjnej w ciągu kilku sekund dzięki dynamicznemu zastępowaniu tła. Na przykład możesz przełączyć się ze zwykłego biura do zgiełku Times Square lub zamienić domowe biuro w tło firmowe. Wzbogać filmy o szeroką gamę dostosowywanych efektów, adnotacji, elementów związanych z brandingiem, klipów wprowadzających i końcowych itp.

Publikuj i śledź filmy. Osiągnąć. Dowiedzieć się.

Docieraj do odbiorców, gdzie się znajdują, i poznaj ich oglądalność i wzorce interakcji. Łatwo udostępniaj swoje filmy, publikując je jako HTML5 lub MP4 w szerokim zakresie opcji, takich jak YouTube, Vimeo, komputery stacjonarne i tablety. Uzyskaj informacje dzięki analitykom na temat konsumpcji treści podczas publikowania na różnych platformach.

Wymagania systemowe:

Mac:

  •  System operacyjny : Mac OS 10.10

Windows:

  • System: Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10

*Licencje Edu mogą zakupić tylko placówki edukacyjne.
Osoby prywatnie i uczniowie tego typu licencje mogą nabyć tylko za pośrednictwem stromy Adobe w miesięcznej subskrypcji.