Corel Painter 2019 BOX Zobacz większe

Corel Painter 2019 BOX

PTR2019MLDP

Nowy produkt

 

  • Typ licencji: 1 użytkownik
  • Typ produktu: box
  • Język: Multi- Lingual
  • platforma: Windows

               

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

1 211,38 zł

Więcej informacji

 

  • Ulepszenia procesu twórczego
  • Przekraczanie możliwości ciemni cyfrowej
  • Nieograniczone możliwości eksperymentowania

 

Corel Painter to doskonała cyfrowa pracownia graficzna dla wszystkich osób gotowych poszerzyć znaczenie pojęcia kreatywność. Pozwala tworzyć wymarzone prace artystyczne dzięki zaawansowanym cyfrowym i wzorowanym na tradycyjnych narzędziom malarskim.

 

Dzięki programowi Painter można rozwijać swoje umiejętności. To innowacyjne oprogramowanie do malarstwa cyfrowego. Wzbogacenie warsztatu pracy o program Painter pozwala stworzyć cyfrowe studio wyposażone w narzędzia,które umożliwiają przygotowanie niespotykanych wcześniej prac. Dzięki cyfrowym narzędziom artystycznym można eksperymentować z kolorami,kompozycją i pociągnięciami pędzla bez konieczności stosowania szkodliwych substancji i bez bałaganu towarzyszącemu tradycyjnym metodom tworzenia. Obsługa całej linii urządzeń firmy Wacom,w tym interakcyjnego wyświetlacza z pisakiem Cintiq oraz tabliczek rysunkowych Intuos,gwarantuje wygodę obsługi oraz naturalny sposób malowania za pomocą dostępnych pędzli. Dostosowywane tekstury papieru umożliwiają nadanie pracom artystycznego wyglądu,a dodatkowo pozwalają na dokładność,której nie da się osiągnąć za pomocą innych narzędzi do malarstwa cyfrowego i edycji zdjęć. Program Painter rozszerza obszary swobody twórczej. Teraz kolej na Ciebie...

 

   Ulepszenia procesu twórczego

   Ulepszone środki artystyczne oddają efekt uzyskany za pomocą ich tradycyjnych odpowiedników i umożliwiają uzyskiwanie coraz bardziej intensywnego koloru wraz z kolejnymi pociągnięciami. Pisak i tablet graficzny (zalecane) w połączeniu z pędzlami RealBristle programu Painter pozwalają uzyskać naturalne efekty pracy na płótnie. Dzięki rozmaitym przyborom piśmienniczym można utworzyć własne warianty narzędzi lub wybrać z biblioteki pędzli.

   Przekraczanie możliwości ciemni cyfrowej

   Udoskonalone wykrywanie kolorów w plikach importowanych z programu Adobe Photoshop oraz profile kolorów dla poszczególnych dokumentów poprawiają odwzorowanie kolorów. Narzędzia do malarstwa cyfrowego z technologią SmartStroke umożliwiają twórcze transformacje. Dzięki dostosowywanym teksturom powierzchni można nadać pracom artystyczny wygląd i tworzyć z dokładnością,której nie da się osiągnąć za pomocą innych programów do malarstwa cyfrowego i edycji zdjęć.

   Nieograniczone możliwości eksperymentowania

   Cyfrowe narzędzia artystyczne pozwalają eksperymentować z kolorami,kompozycją i pociągnięciami pędzla bez konieczności stosowania szkodliwych substancji i bez bałaganu towarzyszącemu tradycyjnym metodom tworzenia. Dzięki różnym przyborom piśmienniczym można w elastyczny sposób sprawdzać różne warianty wyglądu. Inteligentne narzędzia kompozycyjne,takie jak Divine Proportion oraz Rule of Thirds i Rule of Fifths,pomagają zaprojektować rozmieszczenie elementów na płótnie w celu uzyskania odpowiedniej kompozycji.