AVG PC TuneUp 3 PC/ 1 rok

AVGTU31

Nowy produkt

-licencja na 3 stanowisko na 1 rok
-certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
-przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
-wersja najnowsza
-Windows 7,8, 10 i 11
-Licencja z oficjalnej polskiej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Więcej szczegółów

9990 Przedmioty

Towar dostępny

72,36 zł

Więcej informacji

AVG PC TuneUp to program do optymalizacji i przyśpieszania działania komputera PC. Narzędzie oferuje szereg funkcji, które pozwalają na poprawę wydajności urządzenia poprzez usuwanie niepotrzebnych plików, optymalizację ustawień systemu oraz przyspieszenie uruchamiania aplikacji.

AVG PC TuneUp składa się z kilku modułów, które pomagają w usunięciu niepotrzebnych plików i optymalizacji systemu. Narzędzie oferuje między innymi moduł "1-kliknięcie", który automatycznie przeprowadza kompleksową optymalizację systemu w jednym kliknięciu. Dzięki temu możesz poprawić wydajność swojego komputera bez konieczności dokładnej znajomości ustawień systemu.

Ponadto, AVG PC TuneUp oferuje narzędzie "Tryb Ekonomii", które zmniejsza zużycie energii przez Twój komputer i przedłuża jego czas pracy na baterii. Narzędzie to wyłącza niepotrzebne funkcje i usługi, które nie są potrzebne podczas korzystania z komputera w trybie oszczędzania energii.

AVG PC TuneUp zawiera również narzędzie "Czyszczenie Dysku", które umożliwia usunięcie niepotrzebnych plików, takich jak pliki tymczasowe i pliki logów, aby zwolnić miejsce na dysku twardym. Narzędzie to pomaga również w poprawie wydajności systemu poprzez usuwanie niepotrzebnych elementów.

Innym narzędziem oferowanym przez AVG PC TuneUp jest "Optymalizacja Rejestru", które pomaga w poprawie wydajności systemu poprzez usunięcie błędów rejestru i poprawienie jego ogólnej wydajności.

W skrócie, AVG PC TuneUp to narzędzie do optymalizacji i przyśpieszenia działania komputera PC, oferujące szereg funkcji, które pomagają w poprawie wydajności urządzenia poprzez usuwanie niepotrzebnych plików, optymalizację ustawień systemu oraz przyspieszenie uruchamiania aplikacji.

Instrukcja instalacji: