Nowy Ashampoo WinOptimizer 25 Zobacz większe

Ashampoo WinOptimizer 26

ASHP-WINOPTI25-3PC

Nowy produkt

 • licencja wieczysta na 3 stanowiska
 • do użytku w domu i firmie (komercyjna)
 • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

60,98 zł

Więcej informacji

Ashampoo WinOptimizer 26 to program, który pozwala na optymalizację i przyspieszenie działania komputera oraz usuwanie zbędnych plików i wpisów w rejestrze systemowym. Dzięki niemu użytkownik może w łatwy sposób poprawić wydajność swojego sprzętu, a także zwiększyć jego stabilność i bezpieczeństwo. Ashampoo WinOptimizer 26 oferuje szereg funkcji, takich jak oczyszczanie dysku, defragmentacja, naprawa rejestru, kontrola prywatności, usprawnienie uruchamiania systemu, a także zwiększenie szybkości pobierania plików. Program posiada intuicyjny interfejs, który umożliwia szybkie i wygodne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji.

Ashampoo WinOptimizer przyspiesza, czyści i zwiększa dyskrecję Twojego Windows PC. Rozszerzony system analizy zapewnia liczne opcje optymalizujące i czyszczące Twój system operacyjny już z poziomu ekranu startowego programu. Wbudowane moduły sprzątające zostały znacznie usprawnione i teraz usuwają jeszcze więcej śladów obecności w sieci, plików tymczasowych i pozostałości po odinstalowanych programach. Auto-Clean, Live-Tuner i Game-Booster zapewniają odpowiednią kondycję, poprawny start programów i płynność rozgrywki w grach. Moduł Informacji Systemowych zapewnia Ci pełen wgląd w Twój PC zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, a także wyszukuje zaległości systemowe i niepotrzebne pliki na dyskach. Dla bardziej zwartego wyglądu, który nie zmniejsza aktualności przekazywanych informacji, WinOptimizer od teraz posiada bogate w dane ekrany programu, które pozwalają na szybkie przełączanie się między modułami. Z kolei moduły poprawiające wydajność pozwalają jeszcze lepiej sprostać wymaganiom fanów indywidualizacji. Menedżer Rozszerzeń Przeglądarki jeszcze lepiej wykrywa wszystkie dostępne i zainstalowane rozszerzenia, w tym ukryte i wskazuje te, które mogą być szkodliwe. Wersja 19 posiada teraz Centrum Startu, które analizuje szybkość uruchamiania systemu, wskazując kluczowe miejsca spowalniające. Nowy Menedżer Prywatności zapewnia kompleksową obsługę i pomaga całkowicie wyłączyć kontrowersyjne funkcje telemetrii. Także moduł Optymalizacji 1-Kliknięciem został znacząco usprawniony.

Główne cechy programu:

 • Ekrany centralne zawsze aktualne i z natychmiastowym dostępem do modułów
 • Zupełnie nowe narzędzie Defragmentacja bez efektu spowolnienia systemu
 • Łącz wolne miejsce z narzędziem Defragmentacja
 • Rozszerzona analiza napędów oraz przegląd sprzętu w narzędziu Defragmentacja
 • Podręczne Centrum Wydajności dla przejrzystości i szybszego wywoływania testów
 • Usprawniony widok szczegółów ze zoptymalizowanym wykrywaniem sprzętu
 • Zaktualizowane wszystkie moduły czyszczące
 • Pełne wsparcie dla Microsoft Edge Chromium
 • Nowy algorytm modułu Czyszczenie Internetowe z poprawionym wykrywaniem śladów obecności w sieci
 • Rozbudowany Menedżer Rozszerzeń Przeglądarek
 • Więcej informacji o zainstalowanym sprzęcie podczas analizy systemu
 • Szybsze uruchamianie modułów
 • Szczegółowe dzienniki analizy


Maksymalne bezpieczeństwo i prywatność - gwarantowane!
Windows zbiera mnóstwo danych, które mogą narazić na kompromitację i zagrozić bezpieczeństwu systemu. Kontrola Prywatności Win10 i Antispy, oba dostępne w programie, dają Ci pełną kontrolę nad systemem! Ty decydujesz, które hasła, dane telemetryczne czy zdjęcia są przesyłane, a także co obejmuje kontrola prywatności. Zatrzymaj niekontrolowane śledzenie Twojego PC, personalizowane reklamy i irytujące aplikacje!

Niezbędnik: Optymalizacja 1-kliknięciem
Optymalizacja 1-kliknięciem jest popularna, ponieważ obejmuje wiele zadań jednocześnie. Trzy potężne moduły zapewniają pełnię czyszczenia systemu w najgłębszej formie. Czyszczenie Internetowe eliminuje ślady obecności w sieci, które nie tylko zajmuje miejsce na dysku, ale także zagraża bezpieczeństwu oraz prywatności. Czyszczenie dysku usuwa nieużywane pliki i odzyskuje miejsce, a Czyszczenie rejestru usuwa nieprawidłowe wpisy zapewniając minimalizację ryzyka awarii. Jedno kliknięcie wystarczy i gotowe!

Sprytna auto-naprawa Twojego PC
Trzy sprytne moduły, które zadbają o komputer za Ciebie i dla Ciebie. Automatyczne czyszczenie nie tylko usuwa śmieci z systemu, ale i nie powoduje ich nawrotu! Kiedykolwiek zamkniesz przeglądarkę czy inny program, aplikacja wykona skanowanie i usunie pozostałości z systemu. Live-Tuner w czasie rzeczywistym przyspiesza programy i działanie systemu. Możesz także dopasować wszystkie ręcznie i zdecydować co ma być priorytetem. Game-Booster zamyka wszystkie zbędne procesy w tle, które mogą wpływać na Twoją rozgrywkę i zaburzać wydajność! Po zamknięciu gry, program automatycznie przywraca wszystkie zamknięte aplikacje i pozwala na dalszą pracę bez obaw.

Nasi czyściciele: skrupulatność i porządek gwarantowane!
Moduły czyszczące były od początku sercem programu WinOptimizer. Dlatego nigdy nie przestaniemy ich usprawniać! Gdzie przeglądarki zostawiają śmieci, albo programy składują swoje śmieci? Które pliki narażają Cię na utratę prywatności? Nowe zagrożenia są nieustannie analizowane i ich wykrywalność dodawana do nowych wersji. Ale to nie wszystko. Ashampoo® WinOptimizer w pełni wspiera systemy wielu użytkowników. Od teraz, nie musisz czyścić każdego profilu oddzielnie!

Doskonały system monitorowania
Ashampoo WinOptimizer pokazuje, co się dzieje z Twoim PC. Na przykład, możesz otrzymywać automatyczne powiadomienia, gdy istnieje podejrzenie zagrożenia utraty danych lub awarii systemu. Wykrywaj możliwe spowalniacze i potencjalne błędy z łatwością. Jeśli potrzebujesz raportu zużycia dysku, zainstalowanych komponentów lub procesów w tle, dzięki tej aplikacji je uzyskasz i znajdziesz!

Twój PC zupełnie jak nowy
Windows zmienia się nieustannie, tak samo Ashampoo WinOptimizer 17 dopasowuje się do najnowszych zmian! Nowy Harmonogram Zadań pozwala Ci na uruchamianie obsługi systemu, Optymalizacja 1-Kliknięciem automatycznie dopasowuje interwały, a innowacyjny Skaner ADS zapewnia wgląd w funkcje alternatywnych strumieni systemu. Popularne moduły czyszczące zostały uaktualnione, aby usuwać jeszcze więcej śmieci. Wyszukuj duplikaty, usuwaj instalacje w stylu pełnej funkcjonalności dzięki potężniejszemu Menadżerowi oraz przyspieszaj połączenie z siecią dzięki Przyspieszaczowi Internetu! A tak w ogóle: WinOptimizer nigdy nie wyglądał lepiej!

Stwórz i zapomnij: harmonogram obsługi systemu
Wielu nowych klientów ceni sobie system obsługi systemu czy Optymalizację 1-Kliknięciem, która wykonuje wysokiej jakości optymalizację systemu, obsługę oraz czyszczenie. Ślady obecności w sieci, ukryte dane zapychające dysk, powielone wpisy w Rejestrze czy ustawienia systemowe, które wymagają poprawy, te funkcje właśnie sprawiają, że Twój PC może być szybszy i lepszy. Dzięki Harmonogramowi Zadań, możesz zautomatyzować cały proces w regularnych odstępach czasu, aby sprawić, że PC będzie zawsze w najlepszym stanie!

Odkryj ukryte dane w strumieniach danych dzięki Skanerowi ADS
Znasz pojęcie alternatywnych strumieni danych? Ta funkcjonalność pomaga programom załączać ukryte informacje do plików, które nie są widoczne w Eksploratorze Windows, np. aby określić, czy plik został pobrany całkowicie, czy częściowo w systemie. Niestety, ta funkcjonalność może być naruszona przez malware ukrywające swoje informacje w plikach na dysku. Skaner ADS wykrywa i wyświetla alternatywne strumienie, aby pomóc lokalizować oraz usuwać podejrzane wpisy!

Ciągłość projektowania
Tworzenie nigdy się nie kończy, dlatego każda wersja jest usprawnieniem kolejnej o nowe funkcje i moduły. Dla przykładu, Uninstall Manager zapewnia teraz więcej szczegółów, Odnajdywanie Duplikatów wspiera dodatkowe filtry, a Menadżer Rozszerzeń Przeglądarki wspiera przeglądarkę Opera. W oparciu o opinie i informacje od Klientów, nieustannie naprawiamy występujące problemy, dodajemy nowe funkcjonalności (jak nowe profile modułu Przyspieszanie Internetu) oraz optymalizacje interfejsu. To zapewnia, że ulubione funkcje są zawsze aktualne, a WinOptimizer nigdy nie jest w stanie zawieść Cię w swoich działaniach!

Specyfikacja

Forma dostawyDostawa programu następuje na podany w zamówieniu adres e-mail.
Przedmiot dostawy to numer seryjny oraz link do pobrania programu.
Czas obowiązywania licencjiLicencja na program jest wieczysta do zakupionej wersji
PlatformaWindows 11, 10 64-bit
Wersja językowaPolska
Liczba stanowiskNa 3 stanowiska - dla użytkowników domowych, na 1 stanowisko - dla firm
ZastosowanieDo domu
Do firmy