ABBYY FineReader Standard 16 Zobacz większe

ABBYY FineReader Corporate 16 3 lata

ABBYYFRC16Y3

Nowy produkt

ABBYY FineReader Corporate 16

  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
  • Czas obowiązywania licencji    Subskrypcja na 3 lata
  • Platforma    Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 32/64-bit
    Windows Server 2016, 2012, 2012 R2, 2008 R2 32/64-bit

Więcej szczegółów

9990 Przedmioty

1 203,25 zł

Więcej informacji

ABBYY FineReader Corporate 16 to profesjonalny program do rozpoznawania tekstu i konwertowania dokumentów papierowych i cyfrowych na edytowalne formaty. Pozwala na szybkie i dokładne przetwarzanie dużej ilości dokumentów, co pozwala zaoszczędzić czas i poprawić efektywność pracy.

Program wykorzystuje technologię OCR (Optical Character Recognition), która pozwala na odczytywanie tekstu z plików obrazowych, takich jak skany, fotografie czy dokumenty PDF, i konwertowanie go na edytowalny tekst. FineReader Corporate 16 oferuje również zaawansowane funkcje rozpoznawania obrazów, co pozwala na zachowanie jakości i formatowania dokumentów podczas konwersji.

Program obsługuje wiele popularnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel, PowerPoint, oraz pliki PDF. Dzięki temu użytkownik może łatwo edytować i aktualizować swoje dokumenty. FineReader Corporate 16 umożliwia również automatyczną kategoryzację dokumentów oraz wykrywanie języka, co pozwala na szybkie wyszukiwanie i organizację dokumentów.

ABBYY FineReader Corporate 16 oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak rozpoznawanie wielojęzyczne, zaawansowane filtrowanie i przetwarzanie obrazów, konwersja wsadowa, przetwarzanie wielu stron, rozpoznawanie tabel i wykresów, integrację z systemami zarządzania dokumentami oraz OCR w chmurze.

Podsumowując, ABBYY FineReader Corporate 16 to zaawansowany i kompletny program, który pozwala na szybkie i dokładne przetwarzanie dokumentów oraz poprawę efektywności pracy.